11212212121212

KONKURS BIBLIOTECZNY „CZYTAM NA MEDAL”


4 kwietnia w szkolnej bibliotece uczniowie klas I – III uczestniczyli w konkursie pięknego czytania. Każdy z nich dostał tekst, aby się przygotować i później móc się zaprezentować przed komisją. Drugim etapem konkursu było przeczytanie tekstu wyznaczonego przez komisję.
Wyzwanie podjęło się 23 uczniów z klas I – III. Komisja miała nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ poziom był bardzo wysoki i trudno było wybrać tylko trzy miejsca. Dlatego jury postanowiło przyznać nagrody 11 uczniom, którzy się najlepiej zaprezentowali. Każdy uczeń otrzymał dyplom, nagrodę pocieszenia oraz skromny poczęstunek. Natomiast nagrodą dla zwycięzców były oczywiście książki. Oto wyniki:I miejsce – Hanna Węzik, Bartłomiej Czepczor, Franciszek MyśliwiecII miejsce – Łukasz Niewrzoł, Oliwia Niestrój
III miejsce – Kesja Kolbusz , Franciszek Siegmund
IV miejsce – Natalia Woźnica, Malina Zalas, Radosław Brzenczek, Kamil Grzenik.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom za chęć wzięcia udziału w konkursie, a pani Beacie z biblioteki publicznej dziękujemy za wsparcie w działaniach komisji.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors