11212212121212

Warsztaty z psychologiem dla uczniów klas starszych

cytat motywacyjny - Amelia Earhart

W dniu dzisiejszym uczniowie klas IV- VIII mieli sposobność uczestniczenia w warsztatach, których celem było wzbudzenie motywacji do nauki i poznanie technik radzenia sobie ze stresem. Pani psycholog z poradni psychologiczno- pedagogicznej przeprowadziła pogadanki na temat znaczenie motywacji wewnętrznej i zewnętrznej. Zwróciła uwagę na ich rolę w procesie uczenia się. W przystępny sposób omówiła też metody zwalczania stresu. Na zakończenie, każdej z klas, wręczyła wykaz  30 cytatów (na każdy dzień miesiąca) motywujących do działania -nauki.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors