11212212121212

Dziś, w dniu polskiej premiery filmu pt. „FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A”, KLASA VIII WYBRAŁA SIĘ DO RYDUŁTOWSKIEGO CENTRUM KULTURY „FENIKS”, ABY WYROBIĆ SOBIE WŁASNĄ OPINIĘ NA TEMAT  EKRANIZACJI KOLEJNEJ POWIEŚCI BRYTYJSKIEJ PISARKI J.K. ROWLING. Przed seansem uczniowie odwiedzili kinową kawiarenkę, aby zaopatrzyć się w napoje i przekąski. Trwający ponad dwie godziny film przypadł do gustu miłośnikom serii książek o Harrym Potterze i Hogwarcie. 

Dzięki takim wyjazdom nasi uczniowie mają możliwość wspólnego spędzenia czasu poza murami szkoły. 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors