11212212121212

Dentobus w naszej szkole i przedszkolu

13 kwietnia naszą placówkę odwiedził dentobus, czyli mobilny, w pełni wyposażony gabinet dentystyczny.  Zapewnia on opiekę stomatologiczną dzieciom w mniejszych miejscowościach, w których nie ma gabinetu dentystycznego w szkole.       

W trakcie wizyty dentobusu, lekarz stomatolog przeprowadzał indywidualne badania stomatologiczne. Rodzice otrzymali informację zwrotną na temat stanu zdrowia zębów ich dzieci. Mamy nadzieję, że dostęp do bezpłatnej profilaktyki stomatologicznej przybliży naszym podopiecznym temat higieny jamy ustnej i przekona ich do regularnych wizyt u dentysty, gdyż „zdrowe zęby to zdrowy organizm” .

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors