11212212121212

W tym tygodniu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach promujących czytelnictwo wśród uczniów, przyłączając się do akcji Narodowe czytanie, zainicjowanej przez prezydenta naszego kraju Andrzeja Dudę. Spotkanie z udziałem prezydenta miało miejsce 3 września, jednak my, ze względów organizacyjnych czytaliśmy właśnie teraz. Tegorocznym tematem są Ballady i romanse Adama Mickiewicza, ze względu na obchodzony rok romantyzmu. Wypożyczyliśmy do czytania cudowne, bardzo stare egzemplarze od naszej pani Beaty z biblioteki publicznej, za co serdecznie dziękujemy. Starsi uczniowie zobaczyli również krótki filmik na temat Narodowego czytania oraz zapoznali się ze zwięzłym życiorysem Adama Mickiewicza. Natomiast uczniom klas młodszych nauczyciele czytali różne ciekawe bajeczki. Pamiętajmy, że nic tak  nie rozwija wyobraźni jak czytanie, dlatego zachęcajmy starszych i młodszych do sięgania po książkę w każdej wolnej chwili.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors