11212212121212
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Prawdziwy nauczyciel powinien być zawsze najpilniejszym uczniem. [Maksim Gorki]

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku


14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysta akademia odbyła się na sali gimnastycznej. Wzięłą w niej cała społeczność szkolna. W rolę prowadzących i aktorów wcielili się uczniowie klasy VIII. Wysłuchaliśmy też dwóch piosenek w wykonaniu uczennic klasy V oraz czwartoklasistów. Samorząd szkolny przygotował upominki dla wszystkich pracowników naszej szkoły.  Na zakończenie, pani Dyrektor wręczyła nauczycielom dyplomy za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej. 

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, ludzie stoją i w budynku

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors