11212212121212
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

10 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Klasy – VIII i V przygotowały uroczystą akademię. Wspólne spotkanie całej społeczności szkolnej było też wspaniałą okazją do wręczenia nagród rzeczowych i dyplomów za udział we wszystkich dotychczasowych konkursach. O 11:11 przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do Hymnu”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors