11212212121212

Wyjazd klas IV i VIII do RCK na spektakl taneczny pt.”O mnie się nie martw”

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 19 osób, ludzie stoją i w budynku

W dniu dzisiejszym klasy: IV i VIII  miały okazję obejrzenia pełnego emocji i magii spektaklu tanecznego w wykonaniu zespołu Dżepetto Squad.  Przedstawienie noszące tytuł 'O mnie się nie martw” opowiada o odczuciach młodych ludzi – tancerzy, w czasie izolacji spowodowanej szalejącą epidemią koronawirusa.  Inicjatorką wyjazdu do Rydułtowskiego Centrum Kultury na to niesamowite widowisko była mama jednej z naszych uczennic – Maliny, która jest członkinią tego zespołu. Na zakończenie nasi uczniowie mieli  sposobność poznać bliżej  wszystkich wykonawców podczas „wywiadu” z tancerzami i autorką widowiska.

Wyjazdy takie jak dziś pozwalają nam poznać pozaszkolne zainteresowania i talenty naszych podopiecznych. 

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie siedzą i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors