11212212121212

Xavier Bauerek finalistą I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Językowego pod tytułem „PASJE- droga do ODKRYWANIA siebie. PASSION- a way to DISCOVER your zest for life. LEIDENSCHAFTEN – ein Weg, sich selbst zu ENTDECKEN.”

Wielkie brawa dla Xaviera Bauerek z klasy II , który została finalistą I Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Językowego pod tytułem „PASJE- droga do ODKRYWANIA siebie. PASSION- a way to DISCOVER your zest for life. LEIDENSCHAFTEN – ein Weg, sich selbst zu ENTDECKEN.” Na konkurs wpłynęły aż 344 prace, więc sukces jest tym większy! Gratulujemy!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors