11212212121212

9 grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy. Jego inicjatorkami były mamy z Rady Rodziców. Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem gości przez panią Dyrektor, przewodniczącą Rady Rodziców i Samorząd Szkolny, który wraz z jego opiekunką był współorganizatorem imprezy. Pierwszym punktem programu były występy uczniów wszystkich klas. Młodsze z nich przedstawiły jasełka, a starsze – odśpiewały popularne oraz mniej znane kolędy i pastorałki, wyrecytowały wiersze o tematyce świątecznej, czy też pochwaliły się swoimi umiejętnościami tanecznymi. Po występach, obecni na kiermaszu goście mieli okazję kupić różnego rodzaju stroiki, wieńce, ozdoby, czy ręcznie robione kartki świąteczne. Na korytarzu i w salach lekcyjnych zorganizowano kawiarenkę, w której można było napić się gorącej kawy, czy herbaty oraz dokonać degustacji wspaniałych wypieków i kolorowych galaretek przygotowanych przez nasze mamy. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych  frekwencja dopisała.  Przedświąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym. 


Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, drzewo, w budynku i tekst „CICHA NOC”
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors