11212212121212

Wojtek Witosz zdobywcą III nagrody w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym pt. „Superbohaterowie Marvela”


8 grudnia br. po uroczystej gali wręczenia nagród i dyplomów, na stronie internetowej Miejskiej i Publicznej Biblioteki im. Ryszarda Kincla w Raciborzu, pojawiła się informacja dotycząca laureatów tegorocznego konkursu plastycznego. Co roku, pracownicy tamtejszej czytelni, starają się zainteresować dzieci, młodzież i osoby dorosłe literaturą wybranego państwa. W tym roku była to literatura amerykańska. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji (odręcznej, czy stworzonej komputerowo), pacynki, kukiełki lub też pracy przestrzennej przedstawiającej bohaterów  serii komiksów Marvela. Nasi podopieczni  także przygotowali swoje dzieła. To już nasz trzeci udział w tym ogólnopolskim konkursie.  Większość dzieci wybrała ilustrację, ale była też jedna praca przestrzenna – rodzinna. Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczeń klasy VI – Wojtek Witosz, za swojego „Strażnika Galaktyki” otrzymał III nagrodę.  Został on zaproszony na  wspomnianą galę połączoną z pokonkursową wystawą. Gratulujemy i życzymy Wojtkowi dalszych sukcesów!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors