11212212121212

I miejsce Weroniki Kurczyk w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „WALENTYNKA MARZEŃ”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasz „starszak” z Przedszkola w Pstrążnej – Weronika Kurczyk zajeła I miejsce Międzynarodowym konkursie Plastycznym „Walentynka marzeń zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań plastycznych przedszkolaków, rozwijanie poczucia estetyki, kreatywności, inwencji twórczej, umożliwienie dzieciom zaprezentowania uzdolnień plastycznych, zapoznanie z kulturą i zwyczajami, wywodzącymi się z krajów anglojęzycznych oraz przybliżenie dzieciom w wieku przedszkolnym znaczenia miłości. 

 Weronice serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!!!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors