11212212121212

W ubiegłym tygodniu naszą bibliotekę szkolną odwiedzili przedszkolacy. Maluszki na spotkaniu dowiedziały się, z czym związana jest praca w bibliotece, wysłuchały piosenki promującej czytanie wśród dzieci. Przekonały się również, że książka może być ciekawa, chociaż nie ma w niej obrazków. Pani Ania podarowała wszystkim zakładkę do książki oraz słodki upominek, natomiast przedszkolacy w podziękowaniu za ciekawe zajęcia, podarowały pani laurkę. Miejmy nadzieję, że dzieciaki będą w przyszłości miłośnikami książek i odwiedzania biblioteki w poszukiwaniu książkowych przygód.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors