11212212121212

13 kwietnia, z inicjatywy nauczycielki muzyki- pani Kariny Żyrek, zorganizowany został w naszej szkole konkurs pt. „Mój talent – rozwijam nie ukrywam”. Mieliśmy okazję obejrzeć 11 wspaniałych występów. Wśród nich pojawiły się pokazy taneczne, układ gimnastyczny, utwory wykonane na gitarze i perkusji oraz cztery piosenki. W skład jury oprócz nauczycieli weszła przedstawicielka Rady Rodziców. Publiczność także przyznała swoją nagrodę. 20 kwietnia poznaliśmy nazwiska zwycięzców: w kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zdobyły ex aequo: Zuzanna Pierlak oraz Kamila Broża, II miejsce Krzysztof Ziomka, a III – Hanna Węzik.

W kategorii klas 4-8 pierwsze miejsce zdobył Franciszek Siegmund, II miejsce- Malina Zalas, a III – Liliana Szawerna. Nagroda publiczności przypadła Franciszkowi Siegmund.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie wspaniałych nagród, a zwycięzcom gratulujemy wygranej! Mamy nadzieję, że konkurs ten na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń szkolnych. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się jak utalentowani są nasi podopieczni.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors