11212212121212

II miejsce Matyldy Bober w wojewódzkim konkursie językowo- plastycznym

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczennica klasy VIII Matylda Bober zajęła II miejsce w wojewódzkim konkursie językowo- plastycznym na ilustrację idiomu angielskiego. Wzięło w nim udział  109 uczniów i wychowanków z 26 placówek województwa śląskiego. Zadaniem uczestników było dosłowne i prawdziwe zilustrowanie wybranego idiomu. Idiom Matyldy brzmiał „a frog in the throat”, czyli „żaba w gardle” i oznaczał trudności z mówieniem z powodu choroby/ chrypki. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 28 kwietnia.  Matyldzie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 
Prace konkursowe wykonali też inni uczniowie naszej szkoły tj.: Ala i Karolina z klasy V, Patryk z klasy VI oraz ósmoklasiści- Nicolle, Martyna, Małgosia, Seweryn, Michał oraz Wiktoria. 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors