11212212121212

Wyjazd uczniów klas IV-VIII do Teatru Ziemi Rybnickiej


Wczoraj, tj. 25 kwietnia, uczniowie klas 4-8 wybrali się na wycieczkę do Rybnika. W Teatrze Ziemi Rybnickiej obejrzeli musical pt:”Nazywam się…Powrót do przeszłości” podczas którego przypomnieli sobie sylwetki znanych Polaków: Mickiewicza, Słowackiego, Skłodowskiej-Curie i Chopina.

Młodzi aktorzy Teatru Muzycznego Forte starali się wskazać młodemu widzowi, w jaki sposób może poszerzać swoje horyzonty, a także objaśniali, że to co zrobi teraz może mieć odzwierciedlenie w przyszłości.

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie grający w hokeja na lodzie, kij hokejowy i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i tekst

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors