11212212121212

I miejsce Martyny Krawczyk w X Powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej „SING ALONG”

Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza uczennica klasy VIII Martyna Krawczyk zajęła I miejsce w X Powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej ,,SlNG ALONG”, którego  organizatorem  był Miejski Dom Kultury w Pszowie. Byliśmy tam jedynymi reprezentantami powiatu rybnickiego. Zadaniem uczestników było wykonanie dwóch utworów  z musicalu „Mamma Mia!” lub innych piosenek z repertuaru szwedzkiego zespołu ABBA. Martyna zaśpiewała piosenki pt.: „One of us” i „Knowing me, knowing you”. Utwory nie należą do łatwych, ale nasza uczennica poradziła sobie z  nimi doskonale, co doceniło profesjonalne jury. W nagrodę, oprócz dyplomu i pięknej statuetki, otrzymała też voucher do Parku Trampolin FlyPark w Radlinie. Gratulujemy!!! Życzymy miłej zabawy i kolejnych sukcesów!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors