11212212121212
pobra tapety tropikach, morze, plaża Darmowe tapety na pulpit ...

Z okazji zbliżających się wakacji, przyjmijcie serdeczne życzenia: samych pogodnych dni oraz najpiękniejszych widoków, jakimi tylko może obdarować lato. Niech cykanie świerszczy, szum fal lub po prostu cisza wakacyjnych dni pozwolą odpocząć od szkolnego gwaru. Niech pełne relaksu chwile ułatwią zapomnienie o zmęczeniu i pośpiechu, a czas spędzony z dala od szkolnych murów, sprawi, że po raz kolejny pomyślicie: „Jak dobrze, że 1 września znów zacznie się rok szkolny.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Powiedział mi kiedyś mój tata 
I miał, jak się zdaje, rację,  
że największym wynalazcą Wszechświata 
Był ten, co wynalazł Wakacje.
 (Ludwik Jerzy Kern)

Darmowe Zdjęcia : jezioro, Austria, lato, wakacje 4000x2656 ...

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors