11212212121212

Do naszej szkoły przyjechało dzisiaj kino sferyczne. Na sali gimnastycznej pojawił się dmuchany namiot, w którym wyświetlane były seanse. Uczniowie z wszystkich klas oraz przedszkolaki mieli okazję obejrzeć bardzo ciekawe czterdziestopięciominutowe filmy. Repertuar był bardzo różnorodny i dostosowany do wieku widzów. 

Kino sferyczne to nowa forma kształcenia. Za pomocą systemu sferycznej projekcji wewnątrz kopuły tworzy się niesamowity obraz. Podczas seansów dzieci leżały na miękkich matach piankowych, a nad nimi prezentowany był panoramiczny obraz.

Zarówno nasi uczniowie jaki i ich młodsi koledzy z przedszkola byli zachwyceni taką formą rozrywki.  Mamy nadzieję, że mobilne kino jeszcze kiedyś nas odwiedzi. Już dziś zapraszamy!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors