11212212121212

13 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na akademię, która odbyła się na sali gimnastycznej, przybyli pracownicy szkoły oraz nasze przedszkolaki. W krótkiej scence, uczniowie przedstawili wizję szkoły w której zamiast nauczycieli pracowały bezduszne roboty, zniechęcające dzieci do jakichkolwiek starań. Nasi uczniowie przygotowali też niespodziankę dla wszystkich pracowników szkoły. Pani Dyrektor, jak co roku, wyróżniła część nauczycieli z naszej placówki. Na koniec odbył się niecodzienny test. Zadaniem Dyrekcji było rozpoznanie (na zdjęciach z dzieciństwa) wszystkich pracowników naszej szkoły. Nie była to prosta sprawa, ale drobne wskazówki pomogły pani Dyrektor w identyfikacji wszystkich nauczycieli i  pracowników obsługi. W roli jurorów wystąpili uczniowie klas I – III.   

Może być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, uśmiechnięci ludzie, plakat i tekst

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors