11212212121212

XXIII Dzień Papieski obchodzony pod hasłem „Jan Paweł II. Cywilizacja życia” już za nami…

17 października świętowaliśmy w szkole Dzień Papieski. Za jego przeprowadzenie odpowiedzialna była pani katechetka – Jola Tatura. W czasie apelu – tradycyjnie odśpiewano „Barkę” – ukochaną pieśń świętego Jana Pawła II. Uczniowie poszczególnych klas przeczytali, napisane przez nich specjalnie na uroczystość, piękne wiersze i hasła dotyczące pontyfikatu naszego Wielkiego Polaka. Dominującymi kolorami w szkole były żółty i biały. Na lekcjach religii, uczniowie rozwiązywali krzyżówki dotyczące życia i działalności Karola Wojtyły. Nie zapomniano też o słodkich upominkach dla wszystkich, którzy uczestniczyli w tym uroczystym apelu. Kolejny Dzień Papieski już za rok. 

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, plakat, gazeta, biuro i tekst

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors