11212212121212

W dniu 16 września uczniowie naszej szkoły wykorzystali każdą przerwę na czytanie. Zarówno w miejscach wyznaczonych do tego celu, takich jak sala gimnastyczna, jak i w salach lekcyjnych w towarzystwie opiekunów, mali czytelnicy zanurzyli się w lekturach. Dzieci przyniosły swoje ulubione książki, a ci, którzy zapomnieli, wypożyczyli je z biblioteki. W sali gimnastycznej ustawiliśmy również stojak z książkami, aby umożliwić dostęp do bogactwa zbioru bibliotecznego. Nasza szkoła skoncentrowała się na promowaniu cichego, indywidualnego czytania. W tym dniu do akcji dołączyli wszyscy pracownicy szkoły obecni na terenie placówki. Cieszymy się, że mieliśmy okazję wziąć udział w czwartej edycji ogólnopolskiej inicjatywy promującej czytelnictwo.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors