11212212121212

„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.” Hipokrates

W piątek, 10 listopada, uczniowie klasy V, w ramach obchodów Dnia Zdrowego Śniadania, na godzinie wychowawczej raczyli się pysznościami, które łączyły dwie cechy – niska kaloryczność i pożywność. Na ich talerzach pojawiły się owocowe sałatki, kilkuskładnikowe, kolorowe kanapki zrobione z chrupkiego pieczywa oraz orzechy. Piątoklasiści byli zachwyceni możliwością jedzenia i picia na lekcji i zaproponowali częstsze obchody tego oryginalnego dnia. Mamy nadzieję, że zdrowe śniadania na stałe zagoszczą w menu naszych uczniów.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors