11212212121212


6 listopada naszą szkołę odwiedził miłośnik przyrody, herpetolog – pan Andrzej Pająk. Tym razem lekcje naszego gościa – osobne dla klas starszych i młodszych, dotyczyły największej jego pasji, czyli gadów. W bardzo ciekawy sposób opowiedział nam o ich życiu, zwyczajach i hodowli, która powinna być przemyślana i odpowiedzialna.  Pan Andrzej zwrócił uwagę na wysokie koszty utrzymania nawet małego gada. Najodważniejsi uczniowie mieli okazję dotknąć i pogłaskać zwierzęta przywiezione przez pana Pająka. Ochotników nie brakowało. Nasz gość pokazał wiele gatunków gadów od żółwia i węży, poprzez jaszczurki, aż do krokodyla – największej atrakcji dnia. Żywa lekcja przyrody, jak zawsze przypadła wszystkim do gustu. Już dziś zapraszamy pana Pająka do nas za rok!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors