11212212121212

Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego „Moda na odpady”

11 listopada podczas uroczystych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Dworze w Łukowie Śląskim Starosta Powiatu Rybnickiego pan Damian Mrowiec wręczył dyplomy i nagrody zwycięzcom konkursu ekologicznego „Moda na odpady”.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do aktywnego wspierania działań związanych z ochroną środowiska oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności wśród dzieci i młodzieży. Na konkurs wpłynęły 143 prace. Z wielką dumą i  radością informujemy, że nasza pierwszoklasistka Emilia Daszczyk, za swoją piękną sukienkę otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy Emilce dalszych sukcesów.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors