11212212121212

Kiermasz bożonarodzeniowy w Szkole Podstawowej w Pstrążnej

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i choinka
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób


12 grudnia, z inicjatywy Rady Rodziców i przy współudziale Samorządu Uczniowskiego, odbył się w naszej szkole kiermasz świąteczny. Na wstępie, zgodnie z przyjętą od lat tradycją, pani dyrektor, a po niej przedstawicielka Rady, przywitały wszystkich gości. Następnie rozpoczęła się część artystyczna spotkania, którą wraz z uczniami przygotowali wychowawcy poszczególnych klas. Repertuar był bardzo urozmaicony. Klasy I-III zaprezentowały przedstawienie bożonarodzeniowe zakończone tańcem. Uczniowie klas starszych odśpiewali świąteczne piosenki, pastorałki i kolędy, wyrecytowali wiersze o tematyce bożonarodzeniowej, a także pochwalili się swoimi umiejętnościami tanecznymi.Ostatnim, najbardziej wzruszającym momentem pierwszej części tego grudniowego spotkania było wykonanie utworu „Kolęda dla nieobecnych” z repertuaru Beaty Rybotyckiej.

Po występach, nasi goście przenieśli się do klas, które w tym dniu pełniły rolę kawiarenek. Można było napić się kawy, soku, czy herbaty, zjeść ciasta upieczone przez mamy naszych uczniów lub skosztować wyśmienitych galaretek. W tym samym czasie, na korytarzu istniała możliwość zakupu stroika, ozdób, kartek świątecznych, ciasteczek domowego wypieku, miodu, czy makaronu.

W imieniu dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej, bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kiermaszu. Mamom naszych podopiecznych dziękujemy za przygotowanie tak szerokiego asortymentu produktów na kiermasz, prowadzenie kawiarenki oraz wspaniałe ciasta idesery. Mamy nadzieję, że świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym.

Dzięki takiemu wydarzeniu jak kiermasz, każdy z nas mógł na chwilę oderwać się od przedświątecznej krzątaniny.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors