11212212121212

W tym roku wydłużyliśmy o dwa dni obchody Dnia Zakochanych w naszej szkole. W piątek, 16 lutego, uczniowie klasy V przedstawili nam kilka scenek przybliżających zmiany w sposobach wyrażania miłości na przestrzeni dziejów. W sposób humorystyczny, w kilkuminutowych scenkach pokazali jak wyglądały relacje damsko- męskie u ludzi pierwotnych, w starożytności, średniowieczu, w czasach nowożytnych oraz współcześnie. Nie zapomnieli oczywiście o najbardziej znanej historii miłosnej, dotyczącej związku Romea i Julii- bohaterów tragedii Szekspira.

Może być zdjęciem przedstawiającym 20 osób, ludzie ćwiczący jogę, serce i tekst

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors