11212212121212

Wyróżnienie dla Xaviera w drugiej edycji konkursu „Moja wizja Narnii”

11 marca, w Zespole Szkół Urszulańskich w Rybniku, odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym „Moja wizja Narnii”. Uczestniczył w niej jeden z naszych uczniów- trzecioklasista Xavier, którego praca została wyróżniona w kategorii klas I-III. W konkursie brało udział 26 szkół podstawowych z Subregionu Zachodniego Górnego Śląska. Organizatorzy otrzymali ponad 100 prac. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszego Xaviera. Gratulujemy mu sukcesesu i życzymy kolejnych nagród!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors