11212212121212

Apel z okazji dnia Świętego Patryka oraz dotyczący szkodliwości palenia e-papierosów

 

Irlandczyk, Kapelusz, Nakrycia Na Głowę


15 lutego uczniowie klasy V zaprosili społeczność szkolną na „podwójny” apel. Pierwsza jego część dotyczyła szkodliwości palenia e-papierosów. Piątoklasiści w krótkich scenkach pokazali kolegom, jak negatywny wpływ na zdrowie młodego człowieka ma palenie e-papierosów. Starali się przestrzec ich przed sięgnięciem po rzekomo bezpieczniejszą od tradycyjnych papierosów formę palenia.   Druga część apelu poświęcona była irlandzkiemu świętu – religijnemu i państwowemu, czyli Dniu Świętego Patryka. Prowadzący zaznajomili kolegów z osobą wspomnianego świętego, podali wiele ciekawostek dotyczących jego życia. Przekazali też szereg informacji związanych z Irlandią – jej geografią, historią i kulturą. Na koniec przeprowadzili krótki quiz wiedzy o Irlandii- Północnej i Południowej. Nagrodami za poprawne odpowiedzi były lizaki, oczywiście w kolorze zielonym będącym symbolem święta.  

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors