11212212121212
Może być zdjęciem przedstawiającym sowa

Martyna z kasy V oraz Amelka i Patryk z klasy VII, brali dziś udział w siódmej edycji konkursu English Vocabulary Genius. Jego organizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie oraz Zespół Szkolno- Przedszkolny w Łaziskach. Zadaniem uczniów było bezbłędne zapisanie (w ciagu 25 minut) 100 zwrotów i wyrazów angielskich wybranych spośród 200 znajdujących na liście przygotowanej przez organizatorów. Na wyniki musimy jeszcze poczekać, ale mamy ogromną nadzieje, że wśród nagrodzonych znajdą się też nasi podopieczni. Trzymamy kciuki za całą trójkę!!!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors