11212212121212

Wyróżnienie dla Hani z klasy III w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Cuda i dziwy w wierszach Juliana Tuwima”

W ramach obchodów 130 rocznicy urodzin Tuwima, Miejska i Publiczna Biblioteka im. Ryszarda Kincla w Raciborzu zorganizowała konkurs plastyczny, który polegał na plastycznym zobrazowaniu wybranego utworu poety. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Weronika z klasy I oraz trzecioklasistka Hania. Dziewczyny wykonały piękne rysunki. 9 kwietnia odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Z radością informujemy, że praca Hanki otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Może być zdjęciem przedstawiającym ważka

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors