11212212121212

Wyróżnienie dla Ali w wojewódzkim konkursie językowo- plastycznym na zobrazowanie idiomu angielskiego

19 kwietnia poznaliśmy wyniki wojewódzkiego konkursu językowo-plastycznego na zobrazowanie wybranego idiomu angielskiego. Zadaniem uczestników było przedstawienie dosłownego i prawdziwego znaczenia idiomu, czyli wyrazu, zwrotu lub wyrażenia właściwego danemu językowi. Uczniowie naszej szkoły: Tymon z klasy V oraz Alicja i Mateusz z klasy VI, przygotowali piękne prace, które wysłaliśmy do Katowic. Z wielką radością informujemy, że rysunek Ali został doceniony przez jurorów i otrzymał wyróżnienie. Alicja wybrała idiom, którego dosłowne tlumaczenie brzmiało „posiadać zielone palce” czyli mieć rękę do roślin. Nasza uczennica pojedzie na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbędzie się 26 kwietnia. Gratulujemy!!!

Może być rysunkiem przedstawiającym tekst „to have have greedt gree flingers”

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors