11212212121212

23 kwietnia obchodzimy Dzień Języka Angielskiego. Z tej okazji zorganizowany został w naszej szkole konkurs wiedzy o Anglii i jej patronie – świętym Jerzym, którego imieniny przypadają właśnie w tym dniu. Test, z pytaniami zamkniętymi i otwartymi, sprawdzał znajomość faktów historycznych, geografii, kultury oraz polityki Anglii. Część dotycząca życia świętego Jerzego połączona była ze sprawdzeniem znajomości słownictwa angielskiego. W konkursie wzięło udział 5 uczniów z klas: IV, VI i VII. Poziom wiedzy zaskoczył organizatora. Uczestnicy znali nie tylko najważniejsze fakty dotyczący Anglii, ale także wiele ciekawostek związanych z życiem i działalnością świętego Jerzego. Zwycięzcą konkursu został Łukasz z klasy IV. Drugie miejsce przypadło Marylce i Filipowi z klasy VI, a trzecie – Patrykowi z klasy VII. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎23 April ENGLISH LANGUAGE DAY 米 حاك عاك 토I (Ctrl)‎”‎

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors