11212212121212

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego Dla Uczniów Klas Czwartych

Może być zdjęciem przedstawiającym 17 osób, ludzie uczą się i tekst

8 maja odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs z Języka Angielskiego. Wzięło w nim udział 10 uczniów z czterech szkół podstawowych. Były to (poza naszą placówką): Zespół Szkolno- Przedszkolny w Adamowicach, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lyskach i Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zwonowicach. Naszymi reprezentantami byli Łukasz i Krzyś. Zadanie konkursowiczów polegało na rozwiązaniu testu sprawdzającego znajomość słownictwa i gramatyki angielskiej na poziomie klasy IV. Zawierał on zadania zarówno zamknięte, jak i otwarte. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami. Przy okazji pragniemy podziękować nauczycielom – anglistom za przygotowanie uczniów do konkursu i skorzystanie z naszego zaproszenia.Na napisanie testu uczestnicy mieli 60 minut, po czym udali się na salę gimnastyczną, gdzie czekały na nich liczne gry i zabawy. W tym czasie jurorzy, którymi byli nauczyciele – opiekunowie, sprawdzali testy. Zwyciężczynią konkursu została Martyna Sitko ze Szkoły Podstawowej w Zwonowicach. Miejsce: II i III przypadły uczniom Szkoły Podstawowej w Lyskach: Sebastianowi Tomiczkowi i Emmie Gwóźdź. Otrzymali oni dyplomy i gry planszowe. Dla pozostałych uczestników konkursu przygotowano dyplomy i pamiątki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors