11212212121212

Wizyta przedszkolaków w szkolnej bibliotece

6 maja do biblioteki szkolnej zawitali przedszkolacy. Dzieci chętnie rozmawiały o tym, co należy robić, aby dbać o książki i jak należy zachowywać się w bibliotece oraz co można w tym ciekawym miejscu robić. Wysłuchali również piosenki, promującej czytelnictwo i krótkiego opowiadania o przygodach dziesięciu skarpetek. Na koniec pani podarowała dzieciom kolorowe
„kotkowe” zakładki, kolorowankę i słodki upominek. Wszystkie dzieci przyznały, że w domu  czytają z rodzicami, dlatego już dziś się cieszymy, że rosną nam wspaniali czytelnicy.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors