11212212121212
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i tekst „Konkurs pięknego czytania”

W poniedziałek w naszej bibliotece szkolnej uczniowie z klas I – VII uczestniczyli w konkursie pięknego czytania. Najlepsi w czytaniu rywalizowali ze sobą w kategoriach klas I – III i IV – VII. W konkursie brało udział 35 uczniów naszej szkoły po pięciu uczniów z każdej klasy. Każdy uczestnik miał za zadanie odczytać tekst wyuczony oraz losowy. Dziękujemy pani Beacie Nowok, Dyrektor Gminnej Biblioteki w Lyskach za wsparcie podczas oceniania uczniów i poświęcony czas. Nie było łatwo wyłonić najlepszych z najlepszych. Wyniki konkursu są następujące:Zwycięzcy w kategorii klas I – III:I miejsce Xavier Bauerek i Natalia WoźnicaII miejsce Adrianna DeptaIII miejsce Karol Fronczyk i Aleksandra RybarzZwycięzcy w kategorii klas IV – VIII miejsce Łukasz NiewrzołII miejsce Franciszek MyśliwiecIII miejsce Alicja Musioł i Bartosz RybarzGratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom! Zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku szkolnym!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors